HomeKalendár podujatíSúťaže v pomalom fajčeníReportážeVýstavy a konferencieVšeličoSmokeTimer SKSmokeTimer EN
Súťaže v pomalom fajčení > Najlepšie časy

Najlepšie časy

Svetový rekord
03:33:06 Gianfranco Ruscalla - Majstrovstvá Európy 2008 (05.10.2008, Wurselen, DE)
Slovenský rekord
02:13:38 German Štefan - XV. Medzinárodné majstrovstvá SR (30.04.2011, Modra)
Osobné rekordy členov klubu
02:10:22 Masaryk Radoslav - 23. Hanácké kóř  (14.04.2018, Olomouc, CZ)
01:56:15 Stražanec Maroš - 2. RV-Cup Tvrdošovce (15.03.2014, Tvrdošovce, SK)
01:50:20 Escher Igor - 2. RV-Cup Tvrdošovce (15.03.2014, Tvrdošovce, SK)
01:44:24 Hubacz Michal - XXIII. Majstrovstvá Slovenska  (01.05.2019, Malacky, SK)
01:42:27 Novák Štefan - World Cup Slow Pipe Smoking (16.10.2017, Figueres, SP)
01:29:18 Ruzsik Štefan - XX. Majstrovstvá Slovenska (01.05.2016, Malacky, SK)
01:27:20 Pavlen Róbert - 6. Zacharova fajka  (17.11.2018, Kaštieľ Svätý Anton, SK)
01:22:45 Ďuračka Juraj - Teacher´s Pipe (02.05.2013, Nitra, SK)
01:20:12 Koža Michal - Dutch Masters for Pipe Smokers (17.04.2016, Oirschot, NL)
01:15:10 Bárek Viliam - 8. GP Slovakia (28.10.2019, Oravská Polhora, SK)
01:14:29 Banás Andrej - XXI. Mistrzostwa Polski w paleniu fajky (10.05.2014, Zakopane, PL)
01:14:17 Gerhát Zoltán - 27. Aranyfust (22.04.2017, Budaors, HU)
01:13:44 Máčik Peter - 6. Zacharova fajka  (17.11.2018, Kaštieľ Svätý Anton, SK)
01:13:21 Banás Juraj - Texas American & Slovak Friendship (17.04.2014, Nitra, SK)
01:09:37 Koller Gabriel - Texas American & Slovak Friendship (17.04.2014, Nitra, SK)
01:08:28 Varga Karol - 1.RV-Cup Tvrdošovce (10.10.2013, Tvrdošovce, SK)
01:07:10 Wilson Gregory (USA) - BOSS Pipe Competition (13.12.2013, Nitra, SK)
01:06:25 Gálik Jerguš - XXVIII. Aranyfust (22.04.2017, Budaors, HU)
01:05:06 Daloš Drahoš - SOUDAL PIPE 2013 (07.02.2013, Nitra, SK)
01:04:43 Balážová Miroslava - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
01:04:41 Agh Jaroslav - 8. GP Slovakia (28.10.2019, Oravská Polhora, SK)
01:02:45 Rolčík Jakub - 6. Zacharova fajka  (17.11.2018, Kaštieľ Svätý Anton, SK)
01:02:34 Šulgan Jozef - 8. GP Slovakia (28.10.2019, Oravská Polhora, SK)
01:01:30 Maňúr Marian - 6. Zacharova fajka  (17.11.2018, Kaštieľ Svätý Anton, SK)
01:00:05 Nováková Margaréta - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
01:00:03 Tonka Ladislav - 16. European Championship (16.10.2016, Nitra, SK)
00:58:42 Belgharbi Mustafa (MA) - Dutch Masters (17.04.2016, Oirschot, NL)
00:56:03 Demjén Tibor - XXIX. Aranyfust (06.04.2019, Budapest, HU)
00:55:12 Szabó Anton - 8. GP Slovakia (28.10.2019, Oravská Polhora, SK)
00:51:40 Takáč Zoltán - 7. RV-CUP (Tvrdošovce, SK)
00:56:24 Slažanský Patrik - 4. Grand Prix Slovakia (13.09.2014, Nitra, SK) CIPC
00:56:16 Tkáčová Patrícia - V. New Castle RYBA CUP  (15.06.2019, Nové Zámky, SK)
00:55:17 Šmotlák Róbert - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
00:54:13 Frišo Milan - 7. Zacharova fajka  (16.11.2019, Banská Štiavnica, SK)
00:52:15 Omelina Peter - 5. Grand Prix Slovakia (12.09.2015, Nitra, SK) CIPC
00:51:04 Banásová Alena - 1. Zacharova Fajka (09.11.2013, Banská Štiavnica, SK)
00.50:56 Tomka Bronislav - V. New Castle RYBA CUP  (15.06.2019, Nové Zámky, SK)
00:50:44 Šiška Mário - 6. Zacharova fajka  (17.11.2018, Kaštieľ Svätý Anton, SK)
00:48:03 Hučko Vladimír - SOUDAL PIPE 2013 (07.02.2013, Nitra, SK)
00:47:58 Welnitz Radovan - 7. Zacharova fajka  (16.11.2019, Banská Štiavnica, SK)
00:45:05 Klenka Jozef - I. ročník Memoriál Miroslava Harmana (01.10.2011, Levice, SK) 
00:42:17 Turner Alexander - Vachtova šumavská fajfka (22.02.2020, Prachatice, CZ)
00:40:58 Gálik Jerguš - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
00:40:37 Melo Peter - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
00.39.52 Remža Jaroslav - IPSD Competiton (20.02.2018, Sekule, SK)
00:36:46 Vrábelová Petra -  5. Grand Prix Slovakia (12.09.2015, Nitra, SK) CIPC
00:35:43 Nejedlý Alexander - I. ročník Memoriál M. Harmana (01.10.2011, Levice, SK) 
00:34:56 Végh Peter - 6. Grand Prix Slovakia (16.9.2017, Kaštieľ Mojmírovce, SK)
00:33:25 Bánesz Tibor - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
00:31:07 Dranačka Milan - II. ročník Memoriál Miroslava Harmana (22.09.2012, Nitra, SK) 
00:30:35 Švec Pavel - BOSS Pipe Competition (13.12.2013, Nitra, SK)
00:30:00 Wilson Alex (RUS) - Samuel Gawith Competition (23.05.2014, Nitra, SK)
00:27:05 Godár Miloš - 1.RV-Cup Tvrdošovce (10.10.2013, Tvrdošovce, SK)
00:26:35 Ivanič Peter - BOSS Pipe Competition (13.12.2013, Nitra, SK)
00:26:28 Frišo Luboš - IV. New Castle RYBA Cup (16.06.2018, Nové Zámky, SK)
00:25:10 Pavlík Juraj - 6. Grand Prix Slovakia (16.9.2017, Kaštieľ Mojmírovce, SK)
00:22:32 Macho Ľudevít - 13. World Championship (12.10.2014, Cologne, DE) CIPC
00:17:47 Frišo Martin - 14. World Championship (28.10.2018, Tokyo, JP)
00:16:54 Töröková Gabriela - 6. Zacharova fajka  (17.11.2018, Kaštieľ Svätý Anton, SK)
00:12:53 Šteffek Jozef - 16.Třebíčské kouření (22.10.2011, Dalešice, CZ)

Najnovšie príspevky