HomeKalendár podujatíSúťaže v pomalom fajčeníReportážeVýstavy a konferencieVšeličoSmokeTimer

O Vachtovu šumavskou fajfku 2019

Klubovna Prachatice
Výsledková listina  Vachtova šumavská fajfka 2019

1.Zdeněk Smaženka SKD Havl. Brod 02:10:30
2. Kateřina Hubaczová Dýmka NET 02:07:14
3. Antonín Votava ŠPC Prachatice 01:51:18
4. Jiří Smutek PC 70 Poděbrady 01:50:04
5. Petr Vobořil ŠPC Prachatice 01:48:17
6. František Brož Špilberk PC Brno 01:42:02
7. Jiří Šoltis PC 70 Poděbrady 01:34:27
8. Miloslav Plocek ŠPC Prachatice 01:30:27
9. Lukáš Tingl Dýmka NET 01:30:09
10.Petr Brtek PC 70 Poděbrady 01:27:53
11. Jan Machančík PC Brno 01:26:44
12. Michal Hubacz PC Nitra 01:24:55
13. Břetislav Kotulán st. PC Brno 01:24:49
14. Dalibor Vohradský 1. DKKM ČB 01:21:44
15. Jindřich Čítek 1. DKKM ČB 01:19:58
16. Václav Vachta ŠPC Prachatice 01:13:20
17. Jan Polák ŠPC Prachatice 01:09:23
18. Miroslav Dušánek ŠPC Prachatice 01:08:11
19. Vladimír Soukup ŠPC Prachatice 01:07:34
20. Martin Janda ŠPC Prachatice 01:03:58
21. Vladimír Galas Janeba Mar.Lázně 01:01:18
22. Alois Zácha PC 70 Poděbrady 00:59:46
23. Josef Jadlovský Janeba Mar.Lázně 00:59:04
24. Martin Tůma 1.DKKM ČB 00:56:00
25. Martin Štěpánek SKD Havl. Brod 00:55:10
26. Jan Ošťádal Janeba Mar.Lázně 00:50:55
27. Jiří Švec 1.DKKM ČB 00:48:20
28. Michal Polívka ŠPC Prachatice 00:47:53
29. Lenka Hošková 1.DKKM ČB 00:41:50
30. Jiří Kolář Dýmkaři Sušice 00:40:22
31. Lumír Vozábal ŠPC Prachatice 00:38:38
32. Milan Zíka ŠPC Prachatice 00:35:28
33. Martin Kvoch Janeba Mar.Lázně 00:35:24
34. Božena Vohradská 1.DKKM ČB 00:32:55
35. Eva Dušánková ŠPC Prachatice 00:32:40
36. Dušan Plevač PC Brno 00:32:28
37. Petr Kalista 1.DKKM ČB 00:29:17
38. Miroslav Raušer ŠPC Prachatice 00:27:28
39. František Hájek Dýmkaři Sušice 00:25:09
40. Zdeněk Janda ŠPC Prachatice 00:01:25
 
Kluby:

1. ŠPC Prachatice 05:10:02                 
2. PC 70 Poděbrady 04:52:24                 
3. 1.DKKM ČB 03:37:42                           
4. Dýmka NET 03:37:23              
5. PC Brno 03:24:01
6. SKD Havl.Brod 03:05:40
7. Janeba Mar. Lázně 02:51:17
8. Špilberk Brno 01:42:02
9. PC Nitra 01:24:55
10. Dýmk.Sušice 00:65:31
Kronikár [maros] | 16.2.2019, 06:39 | Nitra

Prílohy

img_00852019_02_16-3img_00762019_02_16-5img_0083img_0082