HomeKalendár podujatíSúťaže v pomalom fajčeníReportážeVýstavy a konferencieVšeličoSmokeTimer

Tabuľka

7. ročník klubovej ligy PC Nitra 2019 - poradie po 1 súťaži
1. 23.02.2019 IPSD Competiton, Tropic Pizza, Šaštín - Stráže 

      Por.  Meno              body/počet účastí

1.     Masaryk Radoslav 17/1

2. Bárek Viliam 15/1

3.     Escher Igor 13/1

4.     Banás Juraj  11/1

5.     Balážová Miroslava    9/1

6.   Wilson Gregory   7/1

7. Tkáčová Patrícia   6/1

8. Banásová Alena   5/1

9. Melo Peter   5/1

10. Novák Štefan    5/1

11. Nováková Margaréta                     5/1

12. Pavlen Róbert   5/1

13. Stražanec Maroš                   5/1

6. ročník klubovej ligy PC Nitra 2018 - konečné poradie po 7 súťažiach
1. 20.02.2018 IPSD Competiton, Harley Caffe, Sekule 
2. 23.03.2018 VI. RV-CUP, Kaviareň pod gaštanom, Tvrdošovce 
3. 29.03.2018 Festoráci Competition, Medový šenk u Tomku, Nitra
4. 01:05.2018 XXII. Majstrovstvá Slovenska, Motorest M pri Malackách
5. 00:06:2018 Ryba CUP, Hostinec Ryba, Nové Zámky
6. 29.09.2018 Grand Prix Slovakia 2018, Protiturecká pevnosť, Komárno
7. 17.11.2018 6. Zacharova fajka, Kaštieľ Svätý Anton

      Por. Meno body/počet účastí

1.     Masaryk Radoslav 101/6

2.     Escher Igor 62/4

3.     Agh Jaroslav 51/7

4.     Pavlen Robert 49/4

5.     Ruzsik Štefan 48/5

6.     Novák Štefan 47/5

7.     Máčik Peter 38/4

8.     Gerhát Zoltán 38/5

9.     Stražanec Maros 37/4

10.  Koža Michal 33/3

11.  Daloš Drahoš 26/4

12.  Bárek Viliam 25/3

13.  Nováková Margaréta 25/4

14.  Takáč Zoltán 23/4

15.  Tonka Ladislav 21/4

16.  Banás Juraj  20/2

17.  Wilson Gregory 19/2

18.  Balážová Miroslava  18/2

19.  Hubacz Michal  17/1

20.  Šiška Mário 17/2

21.  Melo Peter 17/3

22.  Maňúr Marián 14/2

23.  Demjen Tibor 13/2

24.  Šmotlák Róbert  13/3

25.  Tkáčová Patrícia 11/2

26.  Banásová Alena 10/2

27.  Tomka Bronislav 10/2

28.  Bánesz Tibor 5/1

29.  Belgharbi Mustafa 5/1

30.  Ďuračka Juraj 5/1

31.  Frišo Ľuboš 5/1

32.  Frišo Milan 5/1

33.  Gálik Jerguš 5/1

34.  Koller Gabriel 5/1

35.  Macho Ľudovít 5/1

36.  Remža Jaroslav 5/1

37.  Töröková Gabriela 5/1

5. ročník klubovej ligy PC Nitra 2017 - konečné poradie po 7. súťažiach
1. 20.02.2017 I. IPSD Competition, Korzo Cefé & Restaurant, Bratislava
2. 10.03.2017 V. RV - CUP, Kaviareň pod gaštanom, Tvrdošovce
3. 31.03.2017 Festoráci Corn Cob Competition, PUB Černá Hora, Nitra
4. 01.05.2017 XXI. Majstrovstvá Slovenska, Motorest M pri Malackách
5. 10.06.2017 III. New Castle RYBA CUP, Hostinec Ryba, Nové Zámky
6. 16.09.2017 VI. Grand Prix Slovakia, Kaštieľ Mojmírovce
7. 25.11.2017 V. Zacharova fajka, Banícka krčma, Banská Štiavnica

        Por.  Meno body/počet účastí

  1. Escher Igor 67/5
  2. Novák Štefan 55/5
  3. Koža Michal 38/4
  4. Ruzsik Štefan 36/3
  5. Stražanec Maroš 36/5
  6. Máčik Peter 34/4
  7. Pavlen Róbert 32/3
  8. Wilson Gregory 32/4
  9. Bárek Viliam 31/4
  10. Ďuračka Juraj 30/5
  11. Tonka Ladislav  29/5
  12. Gerhát Zoltán 27/3
  13. Banás Juraj 22/2
  14. Melo Peter 20/4
  15. Agh Jaroslav                 19/2
  16. Masaryk Radoslav               17/1
  17. Koller Gabriel                     12/1
  18. Maňúr Marián 8/1
  19. Slažanský Patrik                 6/1
  20. Banás Andrej             5/1
  21. Gálik  Jerguš  5/1
  22. Macho  Ľudevít                   5/1
  23. NovákováMargaréta            5/1
  24. Pavlík Juraj 5/1
  25. Šiška Mário                  5/1
  26. Varga                           5/1
  27. Vegh Peter 5/1
  28. Welnitz Radoslav         5/1

4. ročník klubovej ligy PC Nitra 2016 - konečné poradie po 7. súťažiach
1. 21.01.2016 Cigar Cut Competiton, Reszaurant & Pizzeria Karla, Nitra
2. 10.03.2016 IV. RV - CUP, Kaviareň pod gaštanom, Tvrdošovce
3. 31.03.2016 I. Corn Cob Competition, The Irish Times PUB, Nitra
4. 01.05.2016 XXI. Majstrovstvá Slovenska, Motorest M pri Malackách
5. 09.07.2016 II. New Castle RYBA CUP, Hostinec Ryba, Nové Zámky
6. 16.10.2016 European Championship, PKO, Nitra
7. 19.11.2016 IV. Zacharova fajka, Banícka krčma, Banská Štiavnica


Por. Meno     body/počet účastí

1.  Máčik Peter 76/6
2.  Banás Juraj 68/6
3. Escher Igor 67/6 
4. Pavlen Róbert 53/6
5. Stražanec Maroš 47/5
6.  Bárek Viliam 44/5
7. Novák Štefan 41/3
7.  Ruzsik Štefan 41/5
9. Tonka Ladislav 38/5
10.  Gerhát Zoltán 36/5
11. Koža Michal 34/4
12. Ďuračka Juraj 28/3
13.  Wilson Gregory 27/3
14.  Melo Peter 25/5
15. Macho Ľudevít 20/4
16.  Frišo Luboš 17/3
17.  Belgharbi Mustafa 15/3
18. Gálik Jerguš 14/2
19. Nováková Margaréta 13/1
20.  Slažanský Patrik 11/1
20. Frišo Milan 11/2
22.  Banásová Alena 10/2
22. Varga Karol 10/2
23. Daloš Drahoš 7/1
24. Koller Gabriel 6/1
25.  Banás Andrej 5/1
25. Diďák Branislav 5/1
25.  Maňúr Marián 5/1
25. Pavlík Juraj 5/1
25. Welnitz Radoslav 5/1
3. ročník klubovej ligy PC Nitra 2015 - konečné poradie po 6. súťažiach

1. 20.02.2015 II. Pipe Smoker´s Competiton, Černá Hora PUB, NItra

2. 13.03.2015 III. RV - CUP, Kaviareň pod gaštanom, Tvrdošovce

3. 01.05.2015 XIX. Majstrovstvá Slovenska, Motel M pri Malackách

4. 18.07.2015 I. New Castle RYBA CUP, Hostinec Ryba, Nové Zámky

5. 12.09.2015 V. Grand Prix Slovakia, Penzión Hoffer, Nitra

6. 14.11.2015 III. Zacharova fajka, Slovenská banská spoločnosť, Hodruša - Hámre


Por. Meno                                     body/počet účastí


1.   Escher Igor 71/5

2.   Máčik Peter 57/4

3.   Stražanec Maroš 53/6     

4.   Banás Juraj 43/4  

5.   Ruzsik Štefan 41/4 

6.   Pavlen Robert 35/6

7.   Wilson Gregory 33/4

8.   Gerhát Zoltán 31/4

9.   Ďuračka Juraj 22/3

10. Bárek Viliam 21/3

11. Tonka Ladislav 20/4

12. Novák Štefan 18/2

13. Koller Gabriel 15/2

14. Varga Karol 15/3

15. Maňúr Marián 12/1

16. Belgharbi Mustafa 11/2

17. Koža Michal 10/2

18. Omelina Peter 7/1

19. Banásová Alena 5/1

19. Frišo Milan 5/1

19. Klenka Jozef 5/1

19. Macho Ľudevít 5/1

19. Melo Peter 5/1

19. Pavlík Juraj 5/1

19. Slažanský Patrik 5/1

19. Vrábelová Petra 5/1

2. ročník klubovej ligy PC Nitra 2014 - konečné poradie po 11 súťažiach

1.   17.01.2014 Dominican Calendar Competition, Pivovar u Vlka, Nitra

2.   20.02.2014 I. Pipe Smoker Competiton, Pivovar u Vlka, Nitra

3.   15.03.2014 II. RV - CUP, Kaviareň pod gaštanom, Tvrdošovce

4.   17.04.2014 Texas American & Slovak Friendship Competition, Restaurant Karla, Nitra

5.   08.05.2014 XVIII. Majstrovstvá Slovenska, Motorest ESO, Vlčkovce

6.   23:05:2014 Samuel Gawith Competition, Pivovar u Vlka, Nitra

7.   21.06.2014 Smoke in Museum, Konzum, Slovenské poľnohospodárske múzeum, Nitra

8.   13.09.2014 IV. Grand Prix Slovakia, Penzión Hoffer, Nitra

9.   04.10.2014 Farmársky majster ranča, Nový Dvor, Malý Lapáš

10. 15.11.2014 II. Zacharova fajka, Banícka krčma, Banská Štiavnica

11. 13.12.2014 Rytiersky trojboj, Rytierska sála, Tekovské múzeum v Leviciach


Por. Meno                                        body/počet účastí


1.   Escher Igor 124/8

2.   Koller Gabriel 86/9

3.   Stražanec Maroš 82/11

4.   Banás Andrej 81/9

5.   Koža Michal 67/10

6.   Ruzsik Štefan 65/5

7.   Bárek Viliam 63/7

8.   Banás Juraj 63/8

9.   Wilson Gregory 61/9

10. Máčik Peter 45/5

11. Maňúr Marian 44/6

12. Belgharbi Mustafa 35/7

13. Ďuračka Juraj 33/4

14. Gerhát Zoltán 25/4

15. Banásová Alena 25/5

16. Varga Karol 24/3

17. Melo Peter 24/4

18. Slažanský Patrik 21/2

19. Omelina Peter 10/1 

20. Daloš Drahoš 10/2

20. Nováková Margaréta 10/2

22. Hučko Vladimír 9/1

23. Godár Miloš 5/1

23. Klenka Jozef 5/1

23. Macho Ľudevít 5/1

23. Pavlen Robert 5/1

23. Pavlík Juraj 5/1

23. Vrábelová Petra 5/1

1. ročník klubovej ligy PC Nitra 2013 - konečné poradie po 13. súťažiach
1.   03.01.2013 Novoročná fajka, The Irish Times PUB, Nitra
2.   07.02.2013 SOUDAL Pipe, The Irish Times PUB, Nitra
3.   07.03.2013 Koller Birthday Pipe, The Irish Times PUB, Nitra
4.   04.04.2013 PIPE 4444, The Irish Times PUB, Nitra
5.   01.05.2013 XVII. Majstrovstvá Slovenska, Hotel pod lipou, Modra - Harmónia
6.   02.05.2013 Teacher´s Pipe, The Irish Times PUB, Nitra
7.   06.06.2013 Mac Baren Championship, The Irish Times PUB, Nitra
8.   04.07.2013 PO Pipe, The Irish Times PUB, Nitra
9.   05.09.2013 MK 50th Pipe, The Irish Times PUB, Nitra
10. 14.09.2013 III. Grand Prix Slovakia, Penzión Hoffer, Nitra
11. 10.10.2013 I. RV - CUP, Kaviareň pod gaštanom, Tvrdošovce
12. 09.11.2013 I. Zacharova fajka, Banícka krčma, Banská Štiavnica
13. 13.12.2013 BOSS Pipe Competition, Pivovar u Vlka, Nitra

Por. Meno                                        body/počet účastí

1.   Escher Igor 145/13
2.   Bárek Viliam 127/11
3.   Ruzsik Štefan 118/10
4.   Stražanec Maroš 116/13
5.   Ďuračka Juraj 102/8
6.   Koller Gabriel 88/12
7.   Banás Juraj 73/10
8.   Banás Andrej 46/8
9.   Máčik Peter 45/6
10. Gerhát Zoltán 43/8
11. Varga Karol 42/5
12. Koža Michal 40/5
13. Melo Peter 40/8
14. Daloš Drahoš 38/4
15. Banásová Alena 32/6
16. Vrábelová Petra 30/6
17. Belgharbi Mustafa 20/4
18. Wilson Gregory 13/1
19. Godár Miloš 10/2
20. Hučko Vladimír 7/1
20. Klenka Jozef 7/1
22. Mováková Margaráta 5/1
22. Omelina Peter 5/1

Najnovšie príspevky