HomeKalendár podujatíSúťaže v pomalom fajčeníReportážeVýstavy a konferencieVšeličoSmokeTimer SKSmokeTimer EN
Súťaže v pomalom fajčení > Zahraničné súťaže > Zahraničné súťaže > World CUP > World Cup Slow Pipe Smoking, Figueres, Španielsko

World Cup Slow Pipe Smoking, Figueres, Španielsko

El Pa Restaurant Vilatenim.

Výsledková listina družstiev

1

5:35:08

CEREA

Giancarlo Margutti, Paolo Moccia, Gianfranco Ruscalla

2

4:36:17

CSOKONAIA

Zoltán Palotai, Szilvia Pócsi, Sára Sümegi

3

4:32:17

CORSELLINI

Corsellini Alessandro, Fabbri Giancarlo, Bonarini Franco

4

4:30:15

ISTAMBUL

Alnajjar Valid, Ocak Turgay, Berkin Ekrem Koray

5

4:22:44

DYMKA1

Petr Odorcák, Martin Pedain, Jakub Rolcík

6

4:00:36

CONEGLIANO

Brovelli Giovanni, Gava Luigi, Basciano Alberto

7

3:58:33

PCNitra

Stefan Novak, Igor Escher, Michal Koža

8

3:55:17

PANEVEZYS

Sapoka Skirmantas, Raimundas Vainikonis, Jurijus Krinicynas

9

3:39:30

BPC1

Xavier Carrau, Pierre Pams, Tony Pascual

10

3:05:07

SZCZYTNA

Grzegorz Chytry, Grzegorz Frala, Jerzy Krol

11

3:02:11

CSOKONAIC

Géza Bajusz, Viktória Bakó, Andrea Szakál

12

3:00:24

ROMANIA1

Mihai Andrei Petrisor, Radu Cucuta, Dragos-Mihai Calinescu

13

2:59:59

PUBA

Ulrich Hampel, Ulrich Schafer, Fjodor Tkachenko

14

2:58:00

STPETERS

Alexey Maydanov, Vladimir Krol, Alexey Shekhovtsov

15

2:56:04

GIRONA1

Joan Pierre Soler, Josep Samitier Vinals, Segimon Baulenas i Raurell

16

2:53:08

PCUSTER

Hanspeter Bosshard, Kurt Fischer, Iris Fischer

17

2:52:07

COLOGNE

Kurt Eggemann, Rainer Nowak, Rene Hilpert

18

2:44:19

UPCA-USA

Michael Garr, Raymond Lykins, Patricia Eggemann

19

2:36:59

KFCSH

Michal Perczynski, Marach Marach, Antoni Glodek

20

2:33:25

J.UPSHALL1

Ebel Huizinga, Luc Vijgen, Jan Erik Bakkes

21

2:31:09

WROCLAW

Choluj Tomasz, Dmytro Liedovskyi, Kriese Andrzej

22

2:30:35

BPC2

Federica Witzigmann, Blas Ruiz Naja, Juan Enrique Sebarroja

23

2:28:57

SCPC

Lluis Sanitjas Arcarons, Eugeni Vila, Josep Maria Pérez Enfedaque

24

2:28:30

CCP

José António Miranda Ferreira, José Manuel Lopes, Joao Madail

25

2:27:34

OFENERFELD

Uwe Wichmann, Benjamin Buhr, Lutz Helm

26

2:21:07

J.UPSHALL2

Geert Landlust, Donald de Groot, Barend Midavaine

27

2:17:52

ROMANIA2

Cristian Panaitescu, Marius-Gabriel Safta, Liviu Adam

28

2:13:28

LILLE

Alain Paquet, Vincent Dutailly, Jean-Max Strilka

29

2:10:25

SZKELYUDVA

Levente Orosz-Pál, György Marosi, János Nyisztor

30

2:05:30

CSOKONAIB

Valéria Bakó, József Kuncsik, Balázs Pósán

31

2:00:18

ERICARTE

Clemar Salatin Manfredi, Francisco Reguero, Antonio Gómez Gómez

32

1:43:21

EGYESLETE

László Kákai, Miklós Siptár, Katalin Hajdú

33

1:43:13

ROSKILDE

Kaj Overgaard Jensen, Esbern Johnsen, Hans Halling Nielsen

34

1:41:13

DYMKA2

Lenka Rosolová, Zdenek Klásek,

35

1:38:35

BPC3

Frederic Bernadas, Miquel Rubio i Calvo, Gregorio Bejarano Marquez

36

1:38:20

MOREZ1

Bertolini Daniel, Breban Alain, Bernadac Pierre

37

1:35:26

MOREZ2

Pyanet Nathalie, Pyanet Stephane,

38

1:19:39

BPC4

Francesc Luis, Joan Batlle,

39

1:11:42

1876-A

Wolfgang Peltzer, Ute Driessen, Hans-Albert Schrey

40

1:08:24

GIRONA3

Juan Franch Camps, Albert Mallol Coll, Julia Rubio Serra

41

1:07:39

GIRONA2

Joan Perona, Juan Pons Roger, Laura Ver Nivet

42

0:33:03

1876-B

Silvia Krott, Franz-Josef Mohren, Leon Olischlager

Výsledková listina jednotlivcov

1

2:03:56

Alexey Maydanov             

St. Petersburg Pipe Club

2

2:01:12

Corsellini Alessandro       

Corsellini Pipa Club Firenze

3

1:57:58

Giancarlo Margutti          

Cerea           

4

1:53:20

Alnajjar Valid              

Istanbul Pipe Club

5

1:52:15

Zoltán Palotai              

CsokonaiPipaKlub

6

1:50:30

Paolo Moccia                

Cerea           

7

1:46:40

Gianfranco Ruscalla         

Cerea           

8

1:46:15

Sapoka Skirmantas           

Panevezys Pipe Club

9

1:42:27

Štefan Novák                

PCNitra         

10

1:41:39

Petr Odorcák                

PC Dýmka.net    

35

1:12:26

Igor Escher                 

PCNitra         

44

1:03:40

Michal Koža                  

PCNitra         

106

0:43:04

Peter Máčik                 

PCNitra         

185

0:19:05

Maroš Stražanec             

PCNitra         

202

0:01:00

Lambert                     


Kronikár [maros] | 15.10.2017, 00:00 | Nitra

Prílohy

letaky-13_figueres-_0001_figueres-_0002_figueres-_0003_figueres-_0004_figueres-_0005_figueres-_0006_figueres-_0007_figueres-_0008_figueres-_0009_figueres-_0010_figueres-_0011_figueres-_0012_figueres-_0013_figueres-_0014_figueres-_0015_figueres-_0016_figueres-_0017_figueres-_0018_figueres-_0019_figueres-_0020_figueres-_0021_figueres-_0022_figueres-_0023_figueres-_0024_figueres-_0025_figueres-_0026_figueres-_0027_figueres-_0028_figueres-_0029_figueres-_0030_figueres-_0031_figueres-_0032_figueres-_0033_figueres-_0034_figueres-_0035_figueres-_0036_figueres-_0037_figueres-_0038_figueres-_0039_figueres-_0040_figueres-_0041_figueres-_0042_figueres-_0043_figueres-_0044_figueres-_0045_figueres-_0046_figueres-_0047_figueres-_0048_figueres-_0049_figueres-_0050_figueres-_0051_figueres-_0052_figueres-_0053_figueres-_0054_figueres-_0055_figueres-_0056_figueres-_0057_figueres-_0058_figueres-_0059_figueres-_0060_figueres-_0061_figueres-_0062_figueres-_0063_figueres-_0064_figueres-_0065_figueres-_0066_figueres-_0067_figueres-_0068_figueres-_0069_figueres-_0070_figueres-_0071_figueres-_0072_figueres-_0073_figueres-_0074_figueres-_0075_figueres-_0076_figueres-_0077_figueres-_0078_figueres-_0079_figueres-_0080_figueres-_0081_figueres-_0082_figueres-_0083_figueres-_0084_figueres-_0085_figueres-_0086_figueres-_0087_figueres-_0088_figueres-_0089_figueres-_0090_figueres-_0091

Najnovšie príspevky